fbpx
Email: info@thermodieta.pl

Zdrowe desery na Thermomix – 25 przepisów

( 0recenzje )
39,90  29,90 

Zdrowe desery na Thermomix to zbiór 25 przepisów na fit słodycze przy użyciu Thermomix. Znajdziecie tu pomysły na ciasta, ciasteczka, puddingi, kulki mocy i zdrowe wersje sklepowych słodyczy.
Wszystkie przepisy idealnie nadają się dla alergików – eliminują gluten, nabiał i cukier i żywność przetworzoną.
Są przy tym proste w przygotowaniu i gwarantujemy, że posmakują zarówno Wam jak i najmłodszym członkom rodziny.

Nasze diety i przepisy na Thermomix sa to diety on line z dostępem na Swoim koncie po zalogowaniu przez 1000 dni.

W razie pytań napisz do nas, chętnie pomozemy: info@thermodieta.pl

Dieta Hashimoto na Thermomix – 7 dni – 1500 kcal

( 0recenzje )
79,90  59,90 

Dieta Hashimoto to 7 dniowe menu złożone z niezbędnych składników, które połączysz w pyszny sposób przy użyciu Thermomix.

Nasze diety na Thermomix sa to diety on line z dostępem na Swoim koncie po zalogowaniu przez 1000 dni. Poza przepisami on line na koncie otrzymasz menu i listę zakupów do druku.

Metodą wspomagającą leczenie schorzeń o podłożu immunologicznym, w tym Hashimoto jest zastosowanie odpowiedniego żywienia. Istnieje bowiem szereg produktów niewskazanych, które należy wykluczyć, organiczyć oraz umiejętnie zastąpić. Dajemy Ci dietę, dzięki której będziesz jadł różnorodnie i przeciwzapalnie.

Skład diety przyczyni się do odzyskiwania sił witalnych, przybliżając nas do wymarzonej sylwetki, zatrzymując błędne koło rozprzestrzeniających się chorób. Właśnie dlatego w diecie zdecydowanie nie zabraknie pełnowartościowego białka, wartościowych tłuszczy, produktów pełnoziarnistych bezglutenowych, różnorodnych warzyw oraz wybranych owoców.

Dieta jest bagatą różnorodne naturalne składniki odżywcze, błonnik pokarmowy i ważne kwasy omega 3, eliminuje cukier, kazeine i laktoze oraz gluten.

W razie pytań napisz do nas, chętnie pomozemy: info@thermodieta.pl