fbpx
Email: info@thermodieta.pl

Dieta Hashimoto na Thermomix – 7 dni – 1500 kcal

( 0recenzje )
79,90  59,90 

Dieta Hashimoto to 7 dniowe menu złożone z niezbędnych składników, które połączysz w pyszny sposób przy użyciu Thermomix.

Nasze diety na Thermomix sa to diety on line z dostępem na Swoim koncie po zalogowaniu przez 1000 dni. Poza przepisami on line na koncie otrzymasz menu i listę zakupów do druku.

Metodą wspomagającą leczenie schorzeń o podłożu immunologicznym, w tym Hashimoto jest zastosowanie odpowiedniego żywienia. Istnieje bowiem szereg produktów niewskazanych, które należy wykluczyć, organiczyć oraz umiejętnie zastąpić. Dajemy Ci dietę, dzięki której będziesz jadł różnorodnie i przeciwzapalnie.

Skład diety przyczyni się do odzyskiwania sił witalnych, przybliżając nas do wymarzonej sylwetki, zatrzymując błędne koło rozprzestrzeniających się chorób. Właśnie dlatego w diecie zdecydowanie nie zabraknie pełnowartościowego białka, wartościowych tłuszczy, produktów pełnoziarnistych bezglutenowych, różnorodnych warzyw oraz wybranych owoców.

Dieta jest bagatą różnorodne naturalne składniki odżywcze, błonnik pokarmowy i ważne kwasy omega 3, eliminuje cukier, kazeine i laktoze oraz gluten.

W razie pytań napisz do nas, chętnie pomozemy: info@thermodieta.pl